Przejdź do treści

Odnawialne źródła energii (OZE) szansą na poprawę jakości powietrza

  • przez

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu serdecznie zaprasza na szkolenie nt.
„Odnawialne źródła energii (OZE) szansą na poprawę jakości powietrza”

Cel szkolenia: Podwyższenie wiedzy uczestników szkolenia, uczniów szkół rolniczych/leśnych oraz mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie możliwości poprawy jakości powietrza, wykorzystania technologii OZE oraz ich zastosowania w przedsiębiorczości i przedsięwzięciach komunalnych.

Szkolenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach
Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu

Szkolenie  jest skierowane do doradców i specjalistów  Ośrodka Doradztwa Rolniczego, przedstawicieli Lokalnych Grup Działania,  pracowników jednostek samorządowych, nauczycieli szkół rolniczych i leśnych oraz mieszkańców wsi i przedsiębiorców z terenu województwa wielkopolskiego.

Seminarium odbędzie się w siedzibie CDR, Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63 oraz na terenie woj. wielkopolskiego i  lubelskiego.

Termin szkolenia –  26-30 sierpnia 2019 r.

Szkolenie finansowane z „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”, w ramach umowy DOW/17/2019 z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan operacyjny na lata 2018-2019, w ramach konkursu nr 3/2019.

Kartę zgłoszenia oraz Informację o uczestniku formy edukacyjnej (do pobrania poniżej) prosimy przesłać mailem (skan) na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , poznan@cdr.gov.pl; pod nr fax: 61061820197

Osoby do kontaktu:
– w sprawach merytorycznych i organizacyjnych: Przemysław Lecyk/Grzegorz Cetner – CDR O/Poznań,
Zespół Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel. 61 8232081 wew. 124;